Dostępność:
Czas wysyłki: 48 godzin
Koszt wysyłki: od 15,00 zł
Numer katalogowy: Akc005163
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Stylowa i funkcjonalna kabura inspirowana klasycznym Dzikim Zachodem, zaprojektowana z myślą o miłośnikach rewolwerów czarnoprochowych. Model California 3,5" to połączenie tradycyjnego rzemiosła, trwałych materiałów i wygody użytkowania.
Kabura pasuje do popularnych modeli takich jak Colt Navy, Colt Army, Colt Single Action Army (SAA), Remington 1858 oraz innych rewolwerów z lufą o długości 3,5 cala.
Każda sztuka wykonywana jest ręcznie w Polsce z wysokiej jakości skóry bydlęcej licowej. Naturalna skóra z czasem nabiera indywidualnego charakteru, dopasowując się do broni i użytkownika. Solidne szycie oraz odpowiednio usztywniona konstrukcja zapewniają stabilne osadzenie rewolweru i wygodne dobywanie.
Brązowy kolor podkreśla klasyczny wygląd kabury i doskonale komponuje się z pasami kowbojskimi oraz historycznym umundurowaniem.
Model: California 3,5"
Kolor: brązowy
Materiał: skóra bydlęca licowa
Wykonanie: ręczne
Przeznaczenie: rewolwery czarnoprochowe z lufą 3,5"
Kraj produkcji: Polska
Konserwacja: wymaga okresowej pielęgnacji preparatami do skóry naturalnej