Dostępność:
Czas wysyłki: 48 godzin
Koszt wysyłki: od 15,00 zł
Numer katalogowy: Opt000893
Stan magazynowy:
Kod EAN: 719307616394
Stan produktu: Nowy
Trijicon RMRcc to kompaktowy kolimator zaprojektowany specjalnie z myślą o pistoletach o smukłej konstrukcji oraz broni przeznaczonej do codziennego noszenia (EDC). Zachowuje charakterystyczną wytrzymałość i niezawodność serii RMR, jednocześnie oferując węższą i niższą konstrukcję, która doskonale sprawdza się w pistoletach typu slim oraz platformach przeznaczonych do skrytego noszenia.
Obudowa o opatentowanym kształcie została zaprojektowana tak, aby rozpraszać energię uderzenia poza soczewkę, co zwiększa odporność optyki na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu kolimator sprawdza się nie tylko w zastosowaniach cywilnych, ale także w wymagających warunkach służb mundurowych.
RMRcc wyposażono w punkt celowniczy 3.25 MOA, który zapewnia bardzo dobry kompromis pomiędzy szybkością namierzenia celu a precyzją strzału. Sprawdzi się zarówno podczas dynamicznego strzelania na krótkich dystansach, jak i przy bardziej precyzyjnym celowaniu.
Sterowanie jasnością punktu odbywa się za pomocą dużych, wygodnych przycisków + i –, umieszczonych po bokach obudowy. Pozwalają one łatwo zmieniać ustawienia nawet w rękawicach. Użytkownik może korzystać z trybu automatycznej regulacji jasności lub przełączyć się na tryb manualny, który pozostaje aktywny przez 16,5 godziny od ostatniej zmiany ustawień. Istnieje także możliwość zablokowania przycisków i pracy wyłącznie w trybie automatycznym.
Dzięki kompaktowym wymiarom i dopracowanej konstrukcji kolimator minimalizuje ryzyko zahaczenia o odzież podczas dobywania broni, co jest szczególnie ważne w przypadku broni przeznaczonej do samoobrony i codziennego noszenia.
RMRcc to doskonały wybór dla użytkowników poszukujących małego, lekkiego i niezwykle wytrzymałego kolimatora do pistoletów EDC, broni służbowej, sportowej oraz myśliwskiej.
Model: Trijicon RMRcc
Kod produktu: 3100003
Typ celownika: kolimator pistoletowy
Powiększenie: 1×
Typ siatki: punkt 3.25 MOA
Kolor punktu: czerwony
Źródło podświetlenia: LED
Tryby jasności: automatyczny i manualny
Kompatybilność z noktowizją: tak
Sterowanie: przyciski boczne + / –
Zastosowanie: