:
Czas wysyłki: 48 godzin
Koszt wysyłki: od 15,00 zł
Numer katalogowy: Opt001013
Stan magazynowy:
Kod EAN: 6974004648701
Stan produktu: Nowy
HIKMICRO Lynx 3.0 LH19 to nowoczesny monokular termowizyjny stworzony z myślą o użytkownikach, którzy oczekują wysokiej jakości obrazu, niezawodności i komfortu pracy w każdych warunkach terenowych. Sprawdzi się zarówno podczas polowania, obserwacji przyrody, jak i działań poszukiwawczych czy patrolowych po zmroku.
Nowa generacja Lynx 3.0 oferuje wyraźnie lepszą czułość termiczną, płynniejszy obraz oraz bardziej szczegółowe odwzorowanie sceny, co przekłada się na pewniejsze wykrywanie obiektów nawet w całkowitej ciemności lub trudnych warunkach atmosferycznych.
Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny sensor VOx o rozdzielczości 384 × 288 px i czułości NETD ≤ 15 mK. Pozwala to dostrzec nawet bardzo subtelne różnice temperatur – ślady zwierzyny, sylwetki ukryte w gęstej roślinności czy obiekty częściowo zasłonięte. Obraz wyświetlany jest na dużym ekranie AMOLED o rozdzielczości 1920 × 1080 px, co zapewnia wysoki komfort obserwacji i dobrą czytelność detali.
Zastosowane technologie HSIS (Shutterless Image System) oraz Image Pro 3.0 odpowiadają za stabilny, płynny obraz bez nagłych przerw na kalibrację. Kontury są wyraźniejsze, kontrast bardziej naturalny, a całość prezentuje się czytelnie niezależnie od temperatury otoczenia.
HIKMICRO Lynx 3.0 LH19 oferuje optyczne powiększenie 1,9×, wspierane przez cyfrowy zoom do 8×, co daje maksymalne powiększenie 15,2×. Dzięki technologii Zoom Pro nawet większe zbliżenia zachowują dobrą ostrość i szczegółowość, ułatwiając identyfikację obiektu na większym dystansie.
Monokular posiada wbudowany dalmierz statyczny, który umożliwia szybkie oszacowanie odległości do obserwowanego obiektu. Sześć trybów kolorystycznych (m.in. White Hot, Black Hot, Red Hot, Fusion, Green i Red Monochrome) pozwala dostosować obraz do warunków i indywidualnych preferencji.
Duże, wygodne przyciski umożliwiają obsługę urządzenia nawet w rękawicach, a szczelna obudowa o klasie IP67 zapewnia odporność na deszcz, śnieg i kurz.
Zasilanie stanowi wymienny akumulator 18650, który pozwala na około 5 godzin ciągłej pracy. Urządzenie można dodatkowo zasilać z power banku przez port USB-C, co zwiększa niezależność w terenie. Wbudowana pamięć 64 GB umożliwia zapisywanie zdjęć i nagrań wideo bez potrzeby częstego przenoszenia plików.
Termowizor współpracuje z aplikacją HIKMICRO Sight, która umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem, podgląd obrazu na żywo, aktualizację oprogramowania oraz zapisywanie materiałów na smartfonie.